ZAJĘCIA PROFILAKTYCZNE

 

W marcu uczniowie naszej szkoły brali udział w zajęciach profilaktycznych zorganizowanych przez Komendę Powiatową Policji . Tematem spotkania była odpowiedzialność prawna nieletnich i konsekwencje niebezpiecznych czynów.

 

 

Poruszane tematy cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, o czym świadczyły liczne pytania kierowane do prowadzącej. Fachowe przeprowadzenie zajęć przez specjalistę w dużym stopniu przyczyniło się do wzrostu świadomości zachowań ryzykownych i bezpiecznych wśród uczniów oraz, mamy nadzieję, że pozytywnie wpłynie na ich zachowanie w szkole i poza nią.  Zajęcia z przedstawicielem Policji są jednymi z wielu działań realizowanych w ramach programu profilaktycznego naszej szkoły oraz współpracy ze środowiskiem lokalnym.

 

policja1 policja2

Dodatkowe informacje